KONST / Litografier / Litografi 13956529
nr 1395 6529
Stig-Owe Jemseby
(1941-2017), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 7/75, daterad -79, fåglar. Motivet: 50x40, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Stig-Owe Jemseby, svensk målare, grafiker och skulptör född 1941, död 2017.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:10:04
300 kr
350 kr
Stig-Owe Jemseby
Läs mer om Stig-Owe Jemseby